Bize destek olmak için lütfen facebook sayfamızı beğenin
dizi takvimi
Yapım Aşamasında !
son yorumlar
açılmıyorrrr
Cass : KediLerin Penisinin sivri dikenLi oLduğunu biLiyormuydunuz ? DişiLeri bundan pek şikayetçi değiL. Kevin : NeLer oLuyor :D Dean : Nedir Bu :D Sam : Kevin tran SınavLara hazırLanıyor :D:D Dean : ALetleri yok aLetsizLer :D Leviathan ın Bir MeLeği ELLeriyle öLdürmesine şaşırdım. Baş meLekLerin hepsi öLdüğü için Kevini koruyan baş MeLek kaLmadı. Bu arada Chuckı haLa eLçi zanneden sivri zekaLı arkadaşLar var.
Bu diznin senaryosunu yazana biraz kızıyorum ya Sam iLe Dean hep birbirLerini geri getirmeye çaLışıoLar ama hadi mary Dean ve Sam küçükken öLmüştü ama John ve Bobby i hiç geri getirmeye çaLışmadıLar Direk kemikLerini yaktıLar. Sam iLe Dean birbirLerini geri getirmeye çaLışırken normaL ama başkasını Döndüren biri oLdumu öLü oLan öLü kaLmaLıdır mantığıyLa bakıoLar.
CharLie eğLenceLi kız. Bobby yanLışLıkLa koLunu kırdı charLie nin ama eminim öyLe oLsun istememiştir sadece yardım etmek istedi mk Sam iLe Dean de direk intikamcı ruh oLayına girio :D daha dur bakaLım intikamcı oLması için seneLerce orda kaLması Gerekiyor ve hepside o haLe girmiyor bazıLarı kendiLerini kontroL edebiLiyor.
derek alfa olunca çok değişti
Jared'ın anlaşması var. Dizi bitene kadar saçlarını kesemez. Böylede baya şirin bence :D
HARİKA BİR DİZİ TEŞEKKÜRLER DİZİWU
Diğer bölümlerin de çevrilmesini bekliyoruz. Mükemmel bir site. Lütfen diğer bölümleri de çevirin.
çok güzel bölümdü fakat şeyi anlamadım vampirler birbirinin kanını içtiğinde ne oluyor ki nasıl bir bağ kuruluyor aralarında orasını anlamadım işte
bu bölümde A bayandıı.


Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışmaktadır.
dizi izle | mp3 indir | İnstagram Takipçi