Bize destek olmak için lütfen facebook sayfamızı beğenin
dizi takvimi
Yapım Aşamasında !
son yorumlar
son sahnede aynı fotoğraftan ellen in silinmişolması çok üzücüydüüü ayrıca dean le sam in her an ölebilecek olduğu sahne çok iyiydi jhgjhgjhdf
bu adamlardaki karizma hiçbir dizi oyuncusunda yok yemin ediyorum
arkadaslar bu fılmı yenı izleyenler için söylüyorum derek bu olaydan sonra tum güçlerini kaybetmeye baslıycak sonrada 4. sezonda gercek kurda döusecek mavi gözlü kurt olcak ve çok güçlü olcak scott peteri yenecek ama öldrmeyecen eichan hastanesıne 3. gözu olan bi adamın yanına kapatılacak :)) bunu okuduysanz hem heycanlındınz hem nıye söledı dıe kızıyosunz ama :)) iyi oldu :)))))
senın kaybın cıplakken cok fena kahvaltı hazırlarım hahahah bayıldım damonını bu lafına
4 sezon geçmiş hala yeni m kodumun kızı
booby öldü sandım ilk başka rufuus :(
çoooooooooooookkkkkkkkkkkkk koooooooorrrrrrrrrrrrrrrkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnççççççççç!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sam'ın Manyağı sen gerçektende tam bi malsın. Dean'a salak diyosan yaşama. NET.
Olm Samı görünce bi an vampir günlükleri aklıma geldi o nasıl bi kan içmek ya canavar oldu resmen sam :D
Deann sen ağlama :'( :(


Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışmaktadır.
dizi izle | mp3 indir | İnstagram Takipçi