Bize destek olmak için lütfen facebook sayfamızı beğenin
dizi takvimi
Yapım Aşamasında !
son yorumlar
Bu alt yazılar neden çok sonra geliyorrrrrr!
Abi bi varlık bu kadar iyi olamaz ya lan gözünü bile kırpmıyor iyilik yaparken yaptıklarımızı düşünmeliyiz beraberinde sonuclar olaylar felanlar fişmanlar Stefan The Vampire Diaries Dünyasın'da ADAM demek !
spn'nin izledigim en kötü bölümüydü herhalde dean ve sam 5 dk anca görünüyor... zaman kaybı
cassin tüm karizması yerle bir oldu :)
Daha bölümü izlemedim sadece yorumları okudum ya Delenacılar deli ediyor beni kardeşim bir tane bile stefanı seven adamın damona laf attığını görmedim ama delenacılar stefanı yerden yere vuruyor ergen sürtükler adam verse domalmanız vampir hızında gelir geçer !
Geliyor .. .d Nik Klaus Mikaelson <3 Forover
Bu arada yukarı çıkarken dikkatimi çekti Stefan'ın suratına kemik yığını diyen arkadaşım .d Verse domalman vampir hızıyla geçer ;)
ayrıldıklarında çok ağlamıştım bu bölümü izleyince havalara uçtum öyle sevindimki anlatamam
Nik Klaus Mikaelson Geliyo Kızlar .d Elijah'ın nasıl canlandığını felan soranlar var söylemeden geçemicem . Köken çünkü ilk vampirlerden Ayrı bi kazıkla ölebiliyorlar .d Siz bir de Klaus'u görün aksan, karizma, çekicilik sarı meteor .d
ODN alternatifinde video silinmiş


Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışmaktadır.
dizi izle | mp3 indir | İnstagram Takipçi