Bize destek olmak için lütfen facebook sayfamızı beğenin
dizi takvimi
01.11.2014
02.11.2014
03.11.2014
son yorumlar
Diğer alternatifleri deneyin. . .
bölüm bittikten 20 sn sonra gözlerim fena dolmaya başladı kalktım pc den dolanıyom , mala bağladım resmen nası bitti ya :(
TEKRAR YAZIYORUM. THE 100 ADLI DİZİYİ İZLEYİN PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ LOST TADINDA DİZİ, Dizde clarke var ses tonu aynı nina dobrew sanki. VAMPİR GUNLUKLERI 6 SEZON 6 INCI BÖLUM 7 KASIMDA DGER BÖLUMLERI İZLEDIM AMA SIZ SEYRETMEDDIYSENIZ YAZMIYIM NE OLUYOR BUYUSU BOZULMASIN.
bişe soylicem kevin cok tatlı dığıl mııı
dizinin bu bölümü neden açılmıyor
ilk yorum :D teşekkürler diziwu
KEVIN KAPIYI KAPATAMADIKLARINI DUYSA NE YAPARDI ACABA ÇOK ÇABALADI ÇOCUK AKLINI KAYBEDİYODU Bİ PARMAĞINIDA KAYBETTİ ZATEN BUNUN İÇİN TAM HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYACAK AMA ARTIK CROWLEY ÖLDÜ SAYILIR ZARARSIZ Bİ FİNO GİBİ OLDU BİŞEY YAPAMAZ HERALDE
DİKKATTT SPOİLERRRRRR süper bi sezon finaliydi kelimelerle anlatılmaz. meleklerin düştüğü anda zaten nefesimi tuttum çok müthişti çok heyecanlıydı mükemmel bi sezon finali yapmışlar. ama keşke cehennemin kapısı kapansaydı ya kevın da bi rahat etseydi o kadar uğraştı çocuk yazık..... dean ın sondaki konuşması falan süperdii......... ama crowley sonda nasıl oldu içindeki duyguları sam e anlatıyo neden beni sevmiyolar falan iyive gitti kafa bundan sonra düzelirmi acaba CEHENNEMİN KRALI ahı gitti vahı kaldı artık cass e de çk üzüldüm ya çok uğraştı. neyse anlatamıyorum daha fazla hala şoktayım yani........................ SÜPERDİ!!!!
Dean ve Sam'den sonra Bobby en sevdiğim karakterdi ve neredeyse onlar kadar çok bölümde oynadı her şeyde babalarından çok yanlarındaydı amcadan öteydi onlar için. Ben bu bölümde çok kötü oldum.
aiden değil ethan öldü diyen arkadaş sen bu diziyi nerenden izliyon :D


Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışır.
reklamveiletisim[1]
dizi izle | mp3 indir | İnstagram Takipçi | MMO Oyunlar