Bize destek olmak için lütfen facebook sayfamızı beğenin
dizi takvimi
23.12.2014
24.12.2014
25.12.2014
son yorumlar
Ya sonlarına doğru bu kadar gülerken en sonunda neden böyle iğrenç bir duygu kaplayan şey oldu amk
kullandığınız tarayıcıdan kaynaklarınıyor olabilir donma problemleri bizden siteden kaynaklı değildir ... İyi seyirler. .
Taraf tutanları gerçekten anlamıyorum. Sam de harika, Dean de harika. Hem ayrıca, bunu küçük beyinciklerinize sokun, BU BİR DİZİ. Birisini daha iyi olduğunu söyleyebilirsin, ama diğerini yargılamamalısın. İkiside harika karakter VE oyuncu. Taraf tutmaya hiç gerek yok, izleyin gitsin. Birde birisi var, Dean'e saymadığı küfür kalmadı Sam'i dövdü diye, Sam'e hayranlar gibi m*l m*l hareketler yapıyor sırf gerçeği söylediği için. Lan a*k bu bir dizi lan dizi! Ne bu hareketler, Sam için ölüp bitmeler, ağlamalar? Kafayı bozmuşsun. Bak ne söyliyim, bu bir DİZİ. DİZİ'ler sadece izlenir, bir karakter için ölüp bitilmez. Tamam, birisine hayran kalırsın ama diğer karakterleri de es geçme. Ya topluca, bütün karakterlerle, diğerine küfretmeden izler çıkarsın, ya da hiç izleme daha iyi. Rica ediyorum, bu abuk subuk hareketleri yapmayın. Bir dizi için değmez. Belki bir oyuncu için ne isterseniz olabilir, ama karakter? "Kafayı yemiş, zihniyet yok," derler. Bence emeği geçen herkesi sevmeliyiz, SAM'İ DÖVEN DEAN'İ DE. Bana cevap verene tekrar dönmicem. Onun haricinde, emeği geçen herkese teşekkürler, Diziwu dâhil. Harikasınız! :)
Taraf tutanları gerçekten anlamıyorum. Sam de harika, Dean de harika. Hem ayrıca, bunu küçük beyinciklerinize sokun, BU BİR DİZİ. Birisini daha iyi olduğunu söyleyebilirsin, ama diğerini yargılamamalısın. İkiside harika karakter VE oyuncu. Taraf tutmaya hiç gerek yok, izleyin gitsin. Birde birisi var, Dean'e saymadığı küfür kalmadı Sam'i dövdü diye, Sam'e hayranlar gibi m*l m*l hareketler yapıyor sırf gerçeği söylediği için. Lan a*k bu bir dizi lan dizi! Ne bu hareketler, Sam için ölüp bitmeler, ağlamalar? Kafayı bozmuşsun. Bak ne söyliyim, bu bir DİZİ. DİZİ'ler sadece izlenir, bir karakter için ölüp bitilmez. Tamam, birisine hayran kalırsın ama diğer karakterleri de es geçme. Ya topluca, bütün karakterlerle, diğerine küfretmeden izler çıkarsın, ya da hiç izleme daha iyi. Rica ediyorum, bu abuk subuk hareketleri yapmayın. Bir dizi için değmez. Belki bir oyuncu için ne isterseniz olabilir, ama karakter? "Kafayı yemiş, zihniyet yok," derler. Bence emeği geçen herkesi sevmeliyiz, SAM'İ DÖVEN DEAN'İ
Cok donuyor neden acaba
bitirdim baştan izliyorum muhteşem ötesi bir dizi
onun rol icabı oldugunu biliyorsun değilmi arkadasım
kesin bu jason demigod cikcak normal insan diilsin falan dedi ya izledikce aklima pjo geliyo ayri bi mutlu oluyorum :)
tam bir yunan mitolojisi hastasi olarak diziye bayildim herkulu biraz paslanmis ama olsun :D karakter secimleri cok iyi pisagor jason herkul falan var cok zevkle izleyecegim bir diziye benziyo
ulan daha izlemeden kediden soğuttunuz :DWEFsd ne kediymiş arkadaş


Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışır.
reklamveiletisim[1]
dizi izle | mp3 indir | İnstagram Takipçi | MMO Oyunlar

*/ ?>