Bize destek olmak için lütfen facebook sayfamızı beğenin
dizi takvimi
24.11.2014
25.11.2014
26.11.2014
son yorumlar
Donma sorunu bizden değil kullandığınız sürücüden kaynaklanıyor. Açıp kapayın tekrar deneyin yada daha sonra yine deneyin.
Boku çıktı.Damon'u mu öldürceğniz lan siz? Kimi koycağnız onun yerine? Yönetmenin ağzına sıçıyım. Stefından banane gitsin ölsün ama Damonsuz dizi olmaz.
matt siz olmuyo bu dizi ya bu adama bi alışamadım
yaaa niye hepp donuyorrrr offff admin bişeyy yapppp
Film guzel ama 3.sezondan sonra o kadar guzel degil ama bagimlik yapiyooo dean oldukten son ra filmi bittirmeleri lazimdi ;)
admiiin dizi iyi güzeşde kalite düşük habrnizi olsun ama yinede boşver 4.sezon ne zaman çıkacak
Ya Jane ne yaptın sen ??? :( :( :( :(
klakus bu sezondamı gelcek
A arianın kardeşi
Bişey diycem size hani Aria'nın annesi Ezra'nı n ofisine gelip senide böyle kasıtlı rahatsız eden var mı diye soruyo. O da vardı ama artık yok diyor. İşte ezrayı rahatsız eden kişi Allison ve Allison'u öldürenler grubunda Ezra'da yer alıyor. Yani ezr-A ;)


Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışır.
reklamveiletisim[1]
dizi izle | mp3 indir | İnstagram Takipçi | MMO Oyunlar