Bize destek olmak için lütfen facebook sayfamızı beğenin
dizi takvimi
Yapım Aşamasında !
son yorumlar
ya şu dean aşkım... sam çok tatlı... gibi yorumlara kızanlar SİZE NE BRASI ÖZGÜR BİR ÜLKE İSTEMİYOSANIZ O YORUMU GEÇİN NYE OKUYOSUNUZ!!!!!!! BİZ SZE KARIŞIYOMUYUZ HACI!!!!!!
BOBY BOBY BOBY HEMEN PES ETMEMELİSİN ADAMIM :D
beklentileri pek karşılamadı gibi. sadece izlemek için izledim.
Bu dizinin dramı nerde kardeşim kimin öldüğü kimin kaldığı belli değil.
bu bölümde hata var önceki bölüm bu
Thinman dediği Slender Man biliyorsunuz değil mi? :D Sezonun başından beri bu bölümü bekliyordum. Sonunda Ghostfacers'ın akıbetini de öğrendik.
caner weeping angelların olduğu bölümde de amy unutmamıştı çatlakla bağlantısı olan insanlar unutmuyolar sanırım
Dizi eski havasını veriyo yavaş yavaş :) ayrıca yapmayın ya şu yorumları biz de kızız amk ama yok deani yerim falan ne lan adamlar için diziyi izlemeyin la spn'yi ergen dizisi yapmayın amk . Ayrıca castiel olunca bölüm daha oluyo üçlü takım olup avlasalar süper olur bence . Sonu çok iyiydi yaa
Her bölümde neden dizinin tam ortasında aynı dakikalarda bitiyor.Arasıra bölümde hata beliriyor.Gerçekten şikayet etme durumuna geldim.Lütfen yardım edin.
mal gibi dizi


Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışmaktadır.
dizi izle | mp3 indir | İnstagram Takipçi