Bize destek olmak için lütfen facebook sayfamızı beğenin
dizi takvimi
01.11.2014
02.11.2014
03.11.2014
son yorumlar
DİKKATTT SPOİLERRRRRR süper bi sezon finaliydi kelimelerle anlatılmaz. meleklerin düştüğü anda zaten nefesimi tuttum çok müthişti çok heyecanlıydı mükemmel bi sezon finali yapmışlar. ama keşke cehennemin kapısı kapansaydı ya kevın da bi rahat etseydi o kadar uğraştı çocuk yazık..... dean ın sondaki konuşması falan süperdii......... ama crowley sonda nasıl oldu içindeki duyguları sam e anlatıyo neden beni sevmiyolar falan iyive gitti kafa bundan sonra düzelirmi acaba CEHENNEMİN KRALI ahı gitti vahı kaldı artık cass e de çk üzüldüm ya çok uğraştı. neyse anlatamıyorum daha fazla hala şoktayım yani........................ SÜPERDİ!!!!
Dean ve Sam'den sonra Bobby en sevdiğim karakterdi ve neredeyse onlar kadar çok bölümde oynadı her şeyde babalarından çok yanlarındaydı amcadan öteydi onlar için. Ben bu bölümde çok kötü oldum.
Söz konusu browserlerden biri makinemde var, ama izleyemiyorum.. Selam
PERİLERLE SAVAŞ!! BİRAZ KOMİKTİ ÇOK İYİDİ DİYEMİYCEM
dizi güzel ama eksik yanları çok. her bölümde sadece 1 konuya odaklanıyorlar ve diğer oyuncular falan unutuluyor örneğin klaus, elijah, hayley...
6 SEZON 6 bölum 7 kasımda yayına girece size harika bir film nerim var arkadaşlar izlemiyenler bende yeni başladım The 100 adlı diziyi izleyin, vampir gunluklerı 6 sezon 6 bölumu beklerken
Saçmaladılar iyice :P
işler eğlenceli bir hal almaya başladı insan öldürmek eğlenceli olmasada düzen eğlenceli oluyor ve ögürlük
6 Sezon 1 bölum yayınlandı uyumayın diziwu ekibi
her ne kadar oyuncuları sevsemde bu bölüm sıkıcı geldi


Sitemizde yer verilen tüm videolar çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmakta olup embed kodu ile çalışmaktadır. Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak sitemiz kendi bünyesinde herhangi bir video barındırmamakta olup, video barındıran sitelerden alınan kod ile çalışır.
reklamveiletisim[1]
dizi izle | mp3 indir | İnstagram Takipçi | MMO Oyunlar